top of page

Projelendirme

İş Akışımız
Müşteri talebini dinliyoruz ve tecrübelerimizi paylaşarak hem doğru olanı bulmaya çalışıyoruz hemde asıl ihtiyacını belirlemeye çalışıyoruz. Bu konuda müşterimizin yapacağı iş ile ilgili bizim sistemimizi etkileyecek bütün detayları eksiksiz olarak alıyoruz. Gerekli çalışmaları ve planlamayı yaparak müşteriye önerdiğimiz en uygun çözümü gerek 2 yada 3 Boyutlu çizimlerle gerekse daha önce yaptığımız benzer örneklerle müşteriye sunuyoruz. Sistemde kullanacağımız ürünlerin bütün teknik detaylarını bildiriyoruz.
Çalışmamız uygun bulunup onaylandığı taktirde sistemin kurulacağı yerin son ölçüleri alınarak sistem için 3 boyutlu birebir ölçülerde tasarım yapıyoruz. Tüm teknik detayları ve mühendislik hesapları ile birlikte yaptığımız tasarımı son haliyle müşterimizle tekrar paylaşarak üretim onayını alıyoruz. Bu sayede olası hataları önlemiş oluyoruz. Bu aşamadan sonra imalata geçebiliyoruz.
 
Yapılan tasarımı teknik resimlere dökerek imalata sunuyoruz. Teknik resimlere uygun olacak şekilde gerekli işleme, kesim, büküm, üretim, kaynak ve birleştirme işlemlerini sırası ile yapıyoruz.  Bütün parçaları bir araya getirerek sistemin montajı yapılıyor.
İmalatın türü ve kullanılan malzemenin cinsine göre eğer gerekli ise boya, kaplama, asitli temizleme veya kumlama işlemlerini yapıp çalışır duruma getiriyoruz. Sistem çalışır durumda iken müşterimize bildirip sevk etmeden önce eğer talep ederse son hali ile yerine montajlamadan önce görmesini ve test etmesini sağlıyoruz.
Müşteri ön onayından sonra makinelerimizi sevk edip, yerinde montajlıyoruz.

PROJE FİZİBİLİTESİ

Yapılacak makinenin firma için sağlayacağı maliyet avantajı belirlenir.

Önceliğimiz, yapılacak ya da üretilecek otomasyonun gerçekten verimli olup olmayacağının anlaşılmasıdır. “Vereceğimiz hizmet müşterimize ne kazandıracak, gerçekten böyle bir yatırıma ihtiyaç var mı“ sorularına yanıt bulmaya çalışılır. İşin yapılma şeklini ve yöntemini belirleme aşamasında dünyadaki örnekler araştırılarak, işin en verimli şekilde nasıl yapılacağına karar verilir.

Sektör Tecrübesi
İmalat ve hizmet endüstrilerinde faaliyet gösteren tüm sektör firmalarına hizmet veriyoruz.
bottom of page