top of page
Şirket Profili
 
2016 yılında İdealarge Gıda Makine İmalatı İthalat İhracat Proje Danışmanlık Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında sektöre giriş yapan firmamız, bugünkü kimliğine adım atmıştır.

Firmaca amacımız özverili bir şekilde çalışarak, paslanmaz makina imalatı sektöründe uzmanlaşmak, kaliteli ve çözüm odaklı tedarikçi olarak yurtiçi / yurtdışı müşteri portföyüne kavuşmaktır.

İDEALARGE AR-GE, tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarına hız verip Türkiye'deki gıda üretici firmalarına en iyi hizmeti verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Teknolojilerini sürekli geliştiren bir üretim anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Utku KESKİNLER
Gn. Müdür
PROJE FİZİBİLİTESİ

PROJE FİZİBİLİTESİ

Yapılacak makinenin firma için sağlayacağı maliyet avantajı belirlenir.

Önceliğimiz, yapılacak ya da üretilecek otomasyonun gerçekten verimli olup olmayacağının anlaşılmasıdır. “Vereceğimiz hizmet müşterimize ne kazandıracak, gerçekten böyle bir yatırıma ihtiyaç var mı“ sorularına yanıt bulmaya çalışılır. İşin yapılma şeklini ve yöntemini belirleme aşamasında dünyadaki örnekler araştırılarak, işin en verimli şekilde nasıl yapılacağına karar verilir.

bottom of page