top of page
Şirket Profili
 

İdealarge Gıda Makine İmalatı İthalat İhracat Proje Danışmanlık Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Şti., sektöre 2016 yılında adım atarak, bugünkü güçlü kimliğini oluşturmuştur.


Misyonumuz:
Firmamız, özverili bir çalışma disipliniyle, paslanmaz makine imalatı sektöründe uzmanlaşarak, kaliteli ve çözüm odaklı bir tedarikçi olarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşteri portföyünü en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.


Vizyonumuz:
İDEALARGE, sürekli gelişen AR-GE, tasarım ve ürün geliştirme faaliyetleriyle Türkiye'deki gıda üretici firmalarına en üst düzeyde hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Teknolojideki yeniliklere ayak uyduran üretim anlayışımız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri kalite standartlarından ödün vermeden sunma konusundaki kararlılığımızı yansıtmaktadır.


Kalite Politikamız:
İDEALARGE olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve kalite standartlarından ödün vermeden hizmet sunmak amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu doğrultuda, genel müdürümüz Utku Keskinler liderliğinde, kurumsal değerlere bağlı, güçlü bir ekip ruhuyla çalışmaktayız.


Genel Müdür:
Utku Keskinler, firmamızın genel müdürü olarak, sektördeki deneyimini ve liderlik vasıflarını en üst düzeyde kullanarak İDEALARGE'nin başarı hikayesini şekillendirmektedir.


İDEALARGE olarak, sektördeki gücümüzü, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve sürekli gelişen kalite standartlarımızla birleştirerek, daha aydınlık ve başarılı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

PROJE FİZİBİLİTESİ

PROJE FİZİBİLİTESİ

Yapılacak makinenin firma için sağlayacağı maliyet avantajı belirlenir.

Önceliğimiz, yapılacak ya da üretilecek otomasyonun gerçekten verimli olup olmayacağının anlaşılmasıdır. “Vereceğimiz hizmet müşterimize ne kazandıracak, gerçekten böyle bir yatırıma ihtiyaç var mı“ sorularına yanıt bulmaya çalışılır. İşin yapılma şeklini ve yöntemini belirleme aşamasında dünyadaki örnekler araştırılarak, işin en verimli şekilde nasıl yapılacağına karar verilir.

bottom of page